Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Nädalas teist korda joobes peaga sõitnud juhile määrati arest
10. märtsil kella 10.00 ajal pidas Põhja prefektuuri Lääne-Harju politseiosakonna patrull kinni 43-aastase Elle, kes juhtis sõidukit alkoholijoobes ning kellel puudus sõiduki juhtimisõigus. Harju Maakohus karistas rikkujat 10-päevase arestiga.

Teisipäeval hommikul pidas Sauel politseipatrull kinni helehalli Opel Omega Caravani. Juhi kontrollimisel selgus, et tal puudus vastava kategooria juhtimisõigus ning sõidukit juhtinud naisel tuvastati raske alkoholijoove. Politsei oli alles eelmisel nädalal roolis istunud 43-aastase Elle sama rikkumise eest kinni pidanud.

„Tundub, et joobes peaga sõidukit juhtinud Elle arvas, et koduni on lühike tee ning see näis talle seaduserikkumiseks piisava põhjendusena,“ sõnas Põhja prefektuuri liiklusjärelvalve talituse juht komissar Elari Kasemets. „Ainus, mis selle teekonna aga lühikeseks tegi, oli politsei õigeaegne sekkumine. Muidu oleks raskes joobes ehk purjus juht võinud kas enda või kellegi teise surnuks sõita. Sellistel puhkudel ei loe ei teekonna pikkus ega kui tuttav tee on,“ lisas Kasemets.

Politsei alustas väärteomenetlust ning samal päeval karistas Harju Maakohus sõidukit juhtinud naist 10-päevase arestiga.


Pärtel-Peeter Pere
12 Märts 2009
  Kommentaarid