Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Aprilli lõpus toimub Tallinnas kõrgetasemeline küberkaitsekonverents
27.-28. aprillil toimub Tallinnas Euroopa Liidu liikmesriikide ministrite konverents, kus keskendutakse EL poliitikale, mille eesmärk on koostöös kaitsta liikmesriikides elutähtsaid teenuseid tagavat infotehnoloogiat.

Küberruumis kasvavad ohud sunnivad küsima: Kuidas valmistuda kaitseks küberruumis? Kuidas hoiatada? Kuidas kaitsta? Kuidas teha koostööd üle maailma?

Elutähtsaid teenuseid tagava infotehnoloogia (kriitilise informatsiooni infrastruktuuri) kaitse on oluline, kuivõrd sõltume oma igapäevaelus järjest rohkem info- ja kommunikatsioonitehnoloogiast.

Konverentsi korraldab Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium koostöös Euroopa Liidu eesistujamaa Tśehhiga ja Euroopa Liidu Komisjoniga. Konverentsi eesmärk on sõnastada eesistuja järeldustena fookusvaldkonnad, mida arvestatakse EL-i ühise elutähtsaid teenuseid tagava infotehnoloogia kaitse raampoliitika väljatöötamisel. Teema aktuaalsus ja Eesti kogemused toovad Tallinnasse teiste seas ka EL-i liikmesriikide ministrid ning infoühiskonna volinik Viviane Redingi. Konverentsi avasõnad 27. aprillil ütleb president Toomas-Hendrik Ilves, Eestit esindab konverentsil ettekandega ja diskussioonis majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Parts.
31 Märts 2009
  Kommentaarid