Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Reidi käigus jäid silma hoolimatud autojuhid
Täna viisid Jõhvi politseiosakonna korrakaitsjad Jõhvis ja Kohtla-Järve Järve ja Ahtme linnaosas läbi politseioperatsiooni, mille käigus tabati 22 liikluseeskirjade rikkujat.

Liiklusalase reidi eesmärgiks oli kontrollida linnades jalakäijate ja autojuhtide liikluskultuuri ülekäiguradadel.

Neli tundi väldanud politseioperatsiooni käigus ei andnud 11 autojuhti teed juba ülekäigurajal seisnud või liikuvale jalakäijale ning kahel korral ületasid jalakäijad sõiduteed vales kohas. Teised liiklusrikkumised olid kahel juhul seotud liikluseesmärgi nõuete rikkumisega, ühel korral sõiduki liikluskindlustuspoliisi puudumisega ning kuuel juhul turvavarustuse nõuetekohase kinnitamata jätmisega.

Jõhvi politseiosakonna komissar Sergei Andrejev`i sõnul näitab kahes linnas lühikese aja jooksul välja selgitatud liikluseeskirjade rikkujate arv ennekõike liikluskultuuritust ning hoolimatust enda ja teiste suhtes.

„Selleks, et tagada liiklejatele ülekäiguradadel turvatunne, pöörame seal toimuvale alanud kevadel veelgi rohkem tähelepanu – liikluseeskirjade eirajail tuleb oma suhtumist ja käitumist muuta,“ ütles Sergei Andrejev.


Liivi Maalman
31 Märts 2009
  Kommentaarid