Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Pärnumaa politseiuudised :-)
01.04.2008 – 01.04.2009 on Lääne politseiprefektuuri Pärnupolitseiosakonnale laekunud järgmised olulisemad teated

Kehaline väärkohtlemine, vist
Abikaasa tuli kallale, lõi külmunud suitsuvorstiga vastu pead javigastas ka teataja käsi. Kannatanuga läbi viidud vestlus. Kannatanuilmsete mentaalsete häiretega ja suure suhtlemisvajadusega. Pole veelendas selgusele jõudnud, mis tegelikult peres juhtus. Kui jõuabselgusele, teavitab ka politseid. 

Juhtumid loomadega

* Teataja maadel on võõrad lambad. Lambad näevad hoolitsemata välja ja osad on ka pügamata. 

Patrulli saabudes olid lambad krundilt lahkunud. Teataja ülekuulamisel selgus, et lambad on taluõuel söönud ära viljapuude kasvud, mustsõstrapõõsa lehed, tallanud vundamendi kivide vahelt lubja välja ning nühkinud enda sõnnikut  vastu maja seina.

* Bussijuht teatas, et bussi ronis hundikoer, kes ei taha bussistlahkuda. Hilisema info kohaselt koer lahkus bussis.


Alkohol teeb imesid


* Teataja avastas täna hommikul, et öö jooksul on tal varastatud koridorist ja toast muruniiduk, habemeajamismasin ja veel asju, mida ta ei viitsinud ette lugeda. Jutu järgi tundus, et ta on ka alkoholijoobes.

* Kaks postiljoni oli alkoholijoobes, kukkusid võidu kummuli käru otsa ja kaotasid võidu lehti.

* Joobes meesterahvas tuli stuudiosse, võttis riidest lahti ja heitis diivanile magama.


Kahtlane


* Liigub ringi 35-37-aastane meesterahvas, kes luusib ümber majade ja koputab maja ustele. Kui teataja ämm ukse avas, siis meesterahvas ehmus ja uuris, ega pole vaja fassaadi töid teha.

* Üks jobu tuli korterisse ja hakkas mölisema.

* Port Arturi platsil sõitsid ringi kaks hullu murutraktoritega, ühel oli akordion käes. Kohapeal infot kontrollides selgus, et oran˛ Husqvarna muruniiduk oli tulnud tankima.


:-)
01 Aprill 2009
  Kommentaarid