Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Mõttetalgutest on saamas Eesti suurimaid koostööprojekte
Minu Eesti mõttetalgutega on liitunud juba üle 100 partneri, kes kõik panustanud projekti õnnestumisse vastavalt oma võimalustele ja tegevusalale. Mõttetalgute ettevalmistamine on siiani maksma läinud 898 307 krooni, sisaldades kulusid talgujuhtide koolitustele, kojavanemate infopäevadele, inspiratsioonikonverentsi korraldamisele, palgalistele töötajatele ja kommunikatsioonile. Projekti on siiamaani rahastanud Kodanikuühiskonna Sihtkapital ja Eesti Telekom. Minu Eesti 2009 aasta eelarve on kokku 3,2 miljonit krooni.

Ainuüksi meediakampaania oleks hinnakirjahindade järgi maksma läinud 4,2 miljonit krooni, kõik meediakanalid on meediakulud võtnud enda kanda. 

"Ilma partneriteta poleks selline projekt lihtsalt võimalik," ütles projekti koordinaator Eva Truuverk. "Mul on hea meel, et ka ettevõtetele ääretult raskel ajal leiavad nad võimalusi hoolida ja panustada Eestimaa paremaks saamise nimel."

Projekti algfaasis koostatud eelarve järgi hinnati projekti maksumuseks 8,86 miljonit krooni.

Minu Eesti mõttetalgud 1. mail saavad toimuma vähemalt 400-s mõttekojas üle Eesti. Mõttetalgud annavad Eestimaast hoolivatele inimestele võimaluse kokku tulla ja ühistes vestlusringides kiiresti leida lahendusi osaliste jaoks olulistele küsimustele. Arutusele tulevad küsimused mõttetalgutel püstitatakse talguliste poolt kohapeal.

Ettevõtmise algatajad loodavad, et mõttetalgutest saavad alguse vähemalt tuhatkond uut väiksemat ja suuremat tegu, mis muudavad meie kõikide elu Eestimaal paremaks. Minu Eesti mõttetalgutele registreerumine toimub www.minueesti.ee kodulehel ja raamatukogudes üle Eesti.Eva Truuverk
16 Aprill 2009
  Kommentaarid