Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Olavi Ruitlase blogi kohtuasi lõppes kompromissiga
Tartu maakohus kinnitas Marika Ruitlase hagis Olavi Ruitlase vastu au teotamise lõpetamiseks pooltevahelise kompromissi ja lõpetas kohtuasja menetluse.

Poolte vahel sõlmitud kompromissi alusel jääb Olavi Ruitlase blogi ehk interaktiivse veebiraamatu "Marika ja Olavi Pesumaja" käsikiri lõpetamata ning blogi internetiaadress jäädavalt suletuks. Samuti kinnitavad pooled kompromissis, et ei avalda teineteise kohta internetis ega muus meedias kommentaare, arvamusi, pildimaterjali, sh solvavaid või delikaatseid isikuandmeid paljastavaid.

M. Ruitlase hagiavaldus O. Ruitlase vastu oli kohtule esitatud au teotavate kirjutiste avaldamise ning hageja nime ja eraelu puudutavate andmete õigustamatu kasutamise lõpetamiseks O. Ruitlase avatud veebilehel. 25. märtsi 2008 määrusega kohustas Tartu maakohus O. Ruitlast oma blogiaadressi sulgema kohtule esitatud hagi tagamiseks.

Tänast kohtumäärust saavad pooled vaidlustada viie päeva jooksul.


Krista Tamm
28 Aprill 2009
  Kommentaarid