Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Täna algab terviseedenduse koolitus ettevõtetele
Tervise Arengu Instituut ja Tartu Linnavalitsuse tervishoiuosakond korraldavad täna Atlantise konverentsisaalis Tartu ettevõtetele koolituse "Tervislik ettevõte - meie edu võti".

Ettevõtetele suunatud terviseedenduse baaskoolitus toimub kahes osas.

Täna toimuval esimesel koolituspäeval käsitletakse töökohapõhise terviseedenduse põhimõtteid ja tegevusvaldkondi, esitatakse ülevaade täiskasvanud elanikkonna tervisekäitumisest ja tervisenäitajatest ning tutvustatakse tervist edendavate töökohtade võrgustikku. Teine koolituspäev toimub 26. mail.

Koolitus on tasuta, kuid osalemine on üksnes eelregistreerunutele.

Tervist Edendavate Töökohtade võrgustik loodi Eestis 2005. aastal ning selle eesmärgiks on ettevõtete ja organisatsioonide suutlikkuse tõstmine, et ennetada ja ohjata töökeskkonnast ja töötajate eluviisidest ning mõtteviisist tulenevaid terviseriske. Võrgustikku kuulumine võimaldab osaleda Tervise Arengu Instituudi seminaridel, teabepäevadel, konverentsidel, saada nõustamist ja juhendamist terviseedendusliku töö korraldamisel asutustes ning saada/jagada hea praktika näiteid.

Tartu Linnavalitsus liitus Tervist Edendavate Töökohtade võrgustikuga käesoleva aasta 8. aprillil.

Üle-eestilise võrgustiku tegevust koordineerib Tervise Arengu Instituut. Tartu linna asutuste kuulumist võrgustikku koordineerib Tartu Linnavalitsuse tervishoiuosakond.Lilian Lukka
05 Mai 2009
  Kommentaarid