Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Emajõele lisandus kaks uut paadisilda
SA Emajõe Jõeriik paigaldas koostöös Tartu linnaga Emajõele nädalavahetusel kaks mobiilset paadisilda. Uued paadisillad on nüüd Rebase tänava randumiskohal ja Ujula tänava Konsumi juures.

SA Emajõe Jõeriik juhataja Viktor Nukka sõnul olid vastselt paigaldatud paadisillad eile juba aktiivses kasutuses. Puidust valmistatud paadisillad on mõõdus 4 x 2,5 meetrit ning nende juurde kuulub ka kaldale viiv jalgtee.

„Emajõel liikuvad paadid said juurde kaks väga vajalikku avalikus kasutuses olevat peatuskohta – Rebase slipi juures on nüüdsest kergem paate vette lasta ja veest välja tõmmata, Konsumi paadisilda on hea poeskäimiseks kasutada,“ sõnas abilinnapea Margus Hanson.

Paadisildade ehitamist ja paigaldust rahastas Tartu linn 80 000 krooniga.

Alalist paadisadamat planeerib linn lähiaastail Sõpruse silla lähistele, kuhu tuleb vähemalt 40 alusele mõeldud paadisadam koos sadamahoone ning tanklaga. Paadisadama detailplaneeringu eskiislahendus on heakskiidetud ning linnavalitsusel on kavas planeering enne suurt suve avalikule arutelule suunata.Helle Tolmoff
01 Juuni 2009
  Kommentaarid