Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Tartu tahab suurendada toimetulekuraskustes inimeste nõustamist
Tartu Linnavalitsus otsustas osaleda partnerina sotsiaalsete ja majanduslike toimetulekuprobleemidega inimeste psühholoogilise nõustamise projektis, mille kogumaksumus on kolm miljonit krooni.

Projekt on mõeldud sotsiaalsete ja majanduslike toimetulekuprobleemidega inimestele ja peredele psühholoogilise nõustamisteenuse pakkumiseks, mis ennetaks nende tööturult väljalangemist või kergendaks tööturule sisenemist.

„Vajadus selliste teenuste järele on kasvanud. Ja nii on lisaks linna sotsiaaltöötajatele ning võlanõustajale iga inimesi toetav tegevus äärmiselt teretulnud. Meie eesmärk on jõuda iga abivajajani,“ rääkis abilinnapea Vladimir Šokman.

Projekti hakkab järgneva kahe aasta jooksul ellu viima MTÜ Tartu Nõustamis- ja Kriisiabikeskus, kust inimestel on võimalus saada nii individuaalset kui perenõustamist.

Elukestva Õppe Arendamise Sihtasutusele Innove rahastamiseks esitatava projekti kogumaksumus on 3 miljonit krooni, linna omafinantseering 300 000 krooni.


Helle Tolmoff
17 Juuli 2009
  Kommentaarid