Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Ilmus esimene e-ajakiri Väike-Maarja suvi!
Väike-Maarja vallavalitsusel on heameel teatada, et on valminud esimene valla suviseid sündmusi kajastav e-ajakiri “Väike-Maarja suvi”.

Pearõhk e-ajakirjal on eelolevate Pandivere päevade tutvustamisel, nende kõrval oleme avaldanud teavet ka teiste kultuuri- ja spordisündmuste kohta vallas.

E-ajakirjast ei puudu ka Väike-Maarja valla majutus- ja toitluskohtade andmed, samuti oleme koondanud ajakirja ülevaate matkaradade ja vaatamisväärsuste jmt kohta.

Plaanime hakata e-ajakirja regulaarselt välja andma.

E-ajakiri on mõeldud aktiivset vaba aega veeta armastavale inimesele. Levitame seda e-postiga kõikidele selleks soovi avaldanutele, turismiinfopunktidele, reisibüroodele, majutus- ja toitlustuskohtadele, muuseumidele, raamatukogudele, rahvamajadele, noortekeskustele, koolidele jt kohtadele, kus on suurem külastatavus või rahva kogunemiskoht.

Formaat (8 A4 lehekülge pdf-formaadis) on sobiv ka väljatrükiks, kui see vajadus olema peaks.Hilje Pakkanen
27 Mai 2010
  Kommentaarid