Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Väike-Maarja vallavalitsus tänab abistajaid

Väike-Maarja Vallavalitsus sai täna lõunal meeldiva teate Häädemeeste vallalt, kes on otsustanud rahaliselt toetada Väike-Maarja valda tormikahjustuste likvideerimisel.


“Ühe valla poolt on selline toetamine meile raskel ajal väga südantsoojendav,” ütles Väike-Maarja vallavanem Urmas Tamm. “Häädemeeste vald teab ise väga hästi, mida tähendab loodusjõudude poolt tugevasti räsida saada. Pidid ju nemad ise kandma suuri kahjusid seoses 2005. aasta jaanuaritormi ja üleujutusega.”


Vallavalitsus tänab samuti kõiki Väike-Maarjasse appi tõtanuid. Esmaspäeval olid vallal abis kaks meest, kes olid Vao Agros töölähetuses. Kuna aga elektrit ei olnud, siis tulid nad appi murdunuid puid ära vedama. Aitäh Kristjan Palu Pärnust ja Marek Kesküla Saaremaalt!


Teisipäeva hommikust on abiks viis kaitseväelast Kirde kaitseringkonnast ning kaitseliitlased Viru malevast. Õhtul saabub kaitseliidu Viru malevast lisajõude.


Vallavalitsus tänab kõiki appi tõtanuid ja toetust pakkunuid inimesi ning asutusi.


11 August 2010
  Kommentaarid