Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Sadakond Elisa klienti on Samsung Galaxy S5 juba eelbroneerinud
Aprilli keskel müüki jõudvat nutitelefoni Samsung Galaxy S5 on mõne päevaga eeltellinud endale meelepärasesse esindusse juba ligi sada Elisa klienti.

„Samsungi nutitelefonide uus lipulaev Galaxy S5 paistab silma protsessori suure jõudlusega, mis tähendab seda, et telefonis saab muretult samal ajal väga mitmeid rakendusi avatuna hoida ja ka kasutada ning kasvõi lühifilmi monteerida,“ tõi Elisa tooteturunduse osakonna juht Mailiis Ploomann välja seadme tugevused.

„See on ka üks väheseid Samsungi nutitelefone, mis on tolmu- ja niiskusekindel, mis tähendab, et seadmega saab rahulikult rääkida ka vihmase ilmaga õues või siis määrdunud telefoni voolava vee all kiiresti puhtaks pesta,“ sõnas Mailiis Ploomann. „Samuti on S5-le lisatud sõrmejäljeskänner, mis pakub kasutajale uudset ja turvalist ekraanilukku.“

Uus Samsung pakub väärt kogemust ka fotograafia huvilistele. Võimsa 16-megapikslise kaameraga telefon võimaldab kasutajal teha ülikvaliteetseid pilte, mis sobivad lisaks telefonist ja arvutist vaatamisele, ideaalselt ka väljaprintimiseks.

Galaxy S5 omab 2,5 GHz neljatuumalist protsessorit, mis võimaldab samaaegselt kasutada mitmeid erinevaid rakendusi. Uudse lahendusena Samsungi tooteperekonnas pakub Galaxy S5 võimalust hoida telefoni kõnevõimelisena ka siis, kui aku on ohtlikult madalal tasemel. Nimelt saab sisse lülitada ülisäästure˛iimi, mis seiskab kõik muud protsessid ja rakendused peale baasfunktsionaalsuse. Taoline ülisäästure˛iim teeb ülivõimekast nutitelefonist vajadusel mõneks ajaks ülilihtsa kõnetelefoni.
02 Aprill 2014
  Kommentaarid