Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Justiitsministeeriumi kantsler lahkub ametist
Justiitsministeeriumi kantsler Margus Sarapuu on teatanud minister Andres Anveltile soovist lahkuda ametist alates 31.08.2014. Justiitsminister esitab valitsusele kantsleri kandidaadiks praeguse riigi peaprokuröri Norman Aasa.

„Mulle on osaks saanud väga väärtuslik võimalus ja kogemus teenida 12 aastat Eesti riiki ühes parimas avaliku sektori asutuses. Kõigi ministritega on mul olnud väga hea koostöö, ka praeguse justiitsministri Andres Anveltiga, ning juba mõnda aega küpsenud otsus lükkus mõnevõrra edasi vaid põhjusel, et tahtsin tagada uue ministri sujuva töösse sisseelamise,“ ütles Margus Sarapuu.

„Justiitsministeeriumil on ühtehoidev ja töökas meeskond, selle kujundamisel on Margusel olnud suur ja tänuväärne roll,“ ütles justiitsminister Andres Anvelt. „Kuigi näen, et tal oleks justiitsvaldkonnale veel palju anda, siis mõistan, et pärast tosinat aastat tööd vajab hing uusi tuuli. Uue kantslerina näeksin Norman Aasa, kelle suureks eeliseks on väga hea kombinatsioon tippjuristi teadmistest ja tippjuhi kogemustest ning seetõttu esitan ta tippjuhtide valikukomisjonile heakskiidu saamiseks.“

Avaliku teenistuse seaduse järgi nimetab ministeeriumi kantsleri ametisse Vabariigi Valitsus, kuulates ära avaliku teenistuse tippjuhtide valikukomisjoni arvamuse.
21 Mai 2014
  Kommentaarid