Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

„Kaitse end ja aita teist“ noortelaager tähistab Ida-Virumaal 5.juubeliaastat
Täna, 27 mail, avab Kohtla-Nõmme kaevanduspark oma väravad ligikaudu 200 Ida-Virumaa koolinoorele, kes tulevad kahepäevasesse „Kaitse end ja aita teist“ noortelaagrisse üksteiselt mõõtu võtma ning pingutama maakonna parima ohutusalaste teadmistega kooli tiitli ja auhinnakarika nimel.

Virumaal on KEAT projekti raames koolinoori koolitatud ühtekokku viis aastat. Koolitusprogramm on koostatud põhikooli riikliku õppekava ja seda läbiva turvalisuse teema alusel. Projektis osalevad koolid saavad korraldavate organisatsioonide spetsialistidelt õppeaasta jooksul tellida erinevaid loenguid, millega kaasnevad ka praktilised tegevused. KEAT koolituse läbinud õpilane oskab aidata teisi, tagades seeläbi ka enda ohutuse.

Ida päästekeskuse ennetustöö büroo juhataja Mikko Virkala sõnul on tegemist igati tänuväärse ettevõtmisega, mille eesmärk on õpetada lapsi looma turvalist tulevikku läbi ohutusalaste teadmiste ja oskusliku käitumise. Noortelaager on motiveerivaks boonuseks tublimatele KEAT koolitusel osalenud õpilastele. Siin saab õpitut kinnistada, võrrelda omavahel teadmiste ja oskuste taset ning loomulikult välja selgitada, kes on maakonna parim.
27 Mai 2014
  Kommentaarid