Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Viljandimaal hukkus reisirongi ja sõiduauto kokkupõrkes kaks inimest
Eile õhtul juhtus Viljandimaal Pärsti raudteeülesõidul raske liiklusõnnetus, milles kaotas elu kaks noort inimest.

Raske liiklusõnnetus juhtus täna õhtul kella 19.35 ajal Viljandimaal Pärsti raudteeülesõidul, kus Tallinnast Viljandi suunas liikunud reisirongile sõitis tõkkepuuta ja foorita raudteeülesõidul ette sõiduauto BMW, milles olnud juht ja kaasreisija hukkusid sündmuskohal.

Rongijuht andis küll peatumata ülesõidule ilmunud sõiduautole eelnevalt helisignaali ja pidurdas, kuid rongi polnud võimalik siiski nii kiiresti peatada.

Õnnetuse hetkel viibis reisirongis umbes 70-100 reisijat, inimesed evakueeriti rongist ja neist keegi õnnetuses vigastada ei saanud.

Sündmuse täpsemate asjaolude väljaselgitamiseks alustas politsei kriminaalmenetlust.

Viljandi politseijaoskonna juht Alvar Pähkel tuletab liiklejatele meelde, et raudteeülesõit on ohtlik koht, mistõttu tuleb sellele lähenedes olla äärmiselt tähelepanelik. „Enne raudtee ületamist tuleb igal liiklejal piisavalt veenduda, et ületus on ohutu ning rongi ei ole lähenemas“, lisas Pähkel.

Ragne Keisk
17 August 2014
  Kommentaarid