Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

The Banker nimetas SEB privaatpanganduse Baltimaade ja Rootsi parimaks.
Pangandus- ja rahandusajakiri The Banker koos organisatsiooniga Professional Wealth Management (PWM), kuulutas SEB privaatpanganduse parimaks nii Eestis, Lätis, Leedus kui Rootsis. Rootsi SEB sai selle tunnustuse osaliseks juba viiendat aastat järjest.

Reet Raidur, Privaatpanganduse direktor: „See, et SEB sai maineka The Banker’si auhinna kõigis kolmes Balti riigis, on väljakutsete rohkel ajal olulise tähendusega sündmus. Meie jaoks tähistab see eelkõige tõestust SEB suutlikkusele tagada hea privaatpangandusteenuse kvaliteet igal ajal ning et see pole juhus või heade asjaolude kokkulangemine. Me oleme teinud järjepidevat ja tulemuslikku tööd kõigis kolmes Balti riigis ning mul on hea meel, et meie tugev pakkumine, meeskondade pühendunud panustamine ja tasakaalukas suhe kliendiga on toonud meile parima tulemuse.“

PWM ja The Bankeri ajakirjad kuuluvad Financial Times’i kontserni ning iga-aastane Global Private Banking Award on üks mainekamaid privaatpangandussektori üritusi, milles osaleb üle 170 kandidaadi 60 riigist. Auhinnakomisjon koosneb finantssektori ekspertidest Põhja-Ameerikast, Aasiast ja Euroopast. Nende otsus põhineb iga-aastasel Scorpio Partnership’i korraldatud uuringul, klientide hinnangul privaatpanganduse klienditeeninduse kvaliteedile ning finantsasutustelt saadud andmetel.

Julia Piilmann
04 November 2014
  Kommentaarid