Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Sillamäe politseinikud vahistasid tulirelvast paugutajad

04.04.2003.a vahistasid Sillamäe politseinikud kaht noort meest, kes sama päeva õhtul kell 21.40 tulistasid Sillamäel Kesk 19 maja juures kindlakstegemata tulirelvast kahte meeskodanikku.

Kohalesaabunud politseinikud avastasid sündmuskohal kõhu- ja jala piirkonnas tulirelvahaavadega kahte noort meest, kelleks osutusid varem kohtulikult karistatud Mark, sünd.1967.a ja Sergei, sünd.1971.a. Üks meestest on toimetatud ravile Kohtla-Järve haiglasse, teine – Tartusse. Mõlemad kannatanud praegu veel tunnistusi anda ei ole võimelised.

Sama päeva õhtul peeti kinni ka antud kuriteo toimepanemises kahtlustatavad Viktor, sünd.1971.a ja Eduard, sünd. 1971.a – mõlemad on mõni aeg tagasi vabanenud peale pikemat karistuse kandmist. Kuriteo motiivi asjaolud on täpsustamisel ning eeluurimise huvides seda ei avaldata.

Kahtlustatavad on Kriminaalmenetluse koodeksi § 108¹ korras kinni peetud ja üle kuulatud. Esialgu on kriminaalmenetlus alustatud raske tervisekahjustuse tekitamise paragrahvi järgi (KarS § 118 p1). Oma süüd kahtlustatavad ei tunnista. Asjas määratakse kohtuarstlik ekspertiis, mille arvamusest sõltud kriminaalmenetluse edasine kvalifikatsioon.
07 Aprill 2003
  Kommentaarid