Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Sündmused Lääne-Virus 08.04.2003

Möödunud ööpäeval registreeritud sündmustest:

7. aprilli õhtul kella 20:25 paiku toimus LÕ Väike-Maarja alevikus Pikal tänaval, kus s/a Oldsmobile Cutlass Calais, mida juhtis 21-aastane Marko, kaotas suurel kiirusel juhitavuse ja sõitis teelt välja vastu puid. LÕ tagajärjel said vigastada autot juhtinud Marko ja kaassõitjad 17-aastane Alar ja 20-aastane Kristjan, kes toimetati Rakvere Haiglasse.

Ööl vastu 7. aprilli lõhuti Sõmeru vallas Näpil Rakvere KEKi territooriumil seisnud autode aknaklaase ja sisustust. Kahju on veel täpsustamisel.

LISA juba eile saadetud sündmusele:
6. aprilli varahommikul tungisid 19-aastane Aleksander ja 20-aastane Janek Rakveres Koidula tänaval omavoliliselt ajutise kasutamise eesmärgiga s/a-sse Vaz-21093. Omanikule tekitatud kahju on veel selgitamisel.

5. aprilli hilisõhtul on Tapal Rohelisel tänaval asuvast korterist varastatud 1 800 krooni maksnud magnetofon.

Ajavahemikul 30. märtsist 2. aprillini on Kundas Koidu tänaval asuvast Eesti Metodistliku Kiriku Kunda koguduse ruumidest varastatud 3 elektronmängu ja ca 7 kg karamellkomme. Kahjuks hindavad omanikud 550 krooni.

Möödunud ööpäeva jooksul maakonnas patrullimas olnud politseiametnike poolt koostati 7 liikluseeskirjade rikkumise materjali, neist 1 piirkiiruse ületamise eest, tabati roolist 4 joobes juht ja koostati 6 muu väärteo protokolli.
08 Aprill 2003
  Kommentaarid