Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Sündmused Jõgeva maakonnas

VARAS TUNNISTAS OMA TEGU

Ajavahemikul 3.veebruar kuni 14.veebruar varastati Mustvees Tartu tänava 46 hoovist lukustamata garaažist punast värvi muruniiduk MTD. Nüüd on selgunud, et muruniiduki viis ära Tiit, kelle elukoht Torma vallas. Tiit tunnistas oma tegu ülekuulamisel. Samas tunnistas Tiit ka, et ta varastas koos sõbraga sügisel Mustveest kaks veoauto kummi. On lootust, et kannatanud saavad oma vara tagasi.


VAHEJUHTUM AHJUROOBIGA

Pühapäeva õhtul paarkümmend minutit enne üheksat helistas politseikorrapidajale üks 1938.a. sündinud naisterahvas Jõgeva vallast Kassinurmest, et tema korterisse tulnud naabripoiss Andrus (14) ja ähvardanud teda ahjuroobiga. Siis haaranud aga helistaha ahjuroobist kinni, saanud selle enda valdusse ja naabripoiss pistnud tema toast seepeale jooksu. Helistaja polevat kähmluses viga saanud. Helistaja soovis, et politsei vaataks järele, mida see poiss ringi hulgub, äkki saadab midagi paha korda. Mis põhjustas helistaja ja poisi konflikti, naine ei osanud seletada.


POISID HAKKASID KAUPLUSE NURGA TAGA KOHE NÄPATUD ŠOKOLAADI SÖÖMA

Pühapäeval panid Põltsamaal toidupoe "Puhu Rist" müüjad tähele, et poest väljunud üks poistest on kaasa viinud kassas maksmata šokolaadikarbi Laima maksumusega 40 krooni. Müüja läks poistele välja järgi ja leidis nad kaupluse nurga taga varastatud sokolaadi söömas. Müüja võttis pooleldi tühjakssöödud kommikarbi poistelt ära ja kutsus politsei. Kommikarbi sissevehkimise võttis omaks 13-aastane Jaan Õuna tänavalt. Kaks kaaslast väitsid esialgu endid vaid maiustamises osalenud olevat. Jaan maksis pärast politsei poolt kinnipidamist karbi eest poodi raha ära.


AUTO ALLA JÄÄNUD MEHEL JALALUU MURRUD

Raske liiklusõnnetus juhtus veidi üle südaöö laupäeval Puurmani vallas Puurmani-Tabivere tee 1 kilomeetril. Teel seisis täistuledega sõiduauto Ford Sierra, millele sõitis vastu teine sõiduauto Volkswagen Golf. Sõitva auto juht ei märganud seetõttu enda ees kõndivat jalakäijat ja sõitis talle otsa. Janek (21) viidi jalaluu murdudega haiglasse. Janek oli aga seisva Ford Sierra juht. Ta oli just sõitnud otsa teele jooksnud jänesele, peatunud, auto ümber pööranud ja metslooma uurima minnes oli jätnud oma autole täistuled peale. Janekile otsasõitnud autot juhtis Andrus (21) Puurmani vallast Tõrvest. Tema oli arsti määrangul keskmises joobes ja tal polnud juhiluba.


POLITSEIPATRULL LEIDIS ÜHTE ÄRANDATUD AUTOT OTSIDES TEISE ÄRANDATU

Ööl vastu laupäeva kella poole kolme ajal märkas politseipatrull Jõgeval Beti Alveri tänaval ilma registreerimisnumbrita sõitvat Žigulid. Auto roolis oli Ardi (16) ja kaasasõitjaiks kaks tema sõbrast noorukit. Kõik kolm Jõgeva poisid. Ilmnes, et noorukid olid Žiguli ärandanud Mustvee mnt. 1a juurest. Miskipärast olid poisid autolt numbrimärgid eemaldanud.

Samal ööl Rohu tänava 6 maja eest ärandatud punane sõiduauto Opel Commodore registreerimisnumbriga 002 JAA on praeguseks veel leidmata.


PÕLTSAMAAL VARASTATI KODU-JA PÕLLUTÖÖKOOLIST TELER

Ööl vastu laupäeva murti Väike-Kamaris sisse Põltsamaa Kodu- ja Põllutöökooli õppekorpuse ühte õppeklassi. Sisse oli tungitud aknaklaasi eemaldamise teel ja ära viidud värviteler Philips ja videomakk Philips. Kool hindab vargusega tekitatud kahju 5000 kroonile.
15 Aprill 2003
  Kommentaarid