Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Rapla politseiinfo 08.02.2006

07.02.2006 Lääne Politseiprefektuuri Rapla politseijaoskonnas registreeritud kuriteoteated ja olulisemad sündmused


Vargus

Ööl vastu 07.02. tungiti Raplamaal Märjamaa vallas Varbola külas maja ees seisnud kaubikusse Citroen Berlingo ja varastati erinevaid elektrilisi tööriistu. Varastatu kogus ja kahju selgitamisel.

Ähvardamine

08.02. teatas 34 aastane meesterahvas, et Rapla linnas Mahlamäel ähvardas teda vägivallaga agressiivselt meelestatud 41-aastane mees.

Liiklus

07.02. kell 21.20 teatati, et Tallinn-Rapla-Türi mnt- 25 kilomeetril sõideti Opel Omega Caravaniga otsa kitsele. Juhtumi tagajärjel kits hukkus ja kannatada sai sõiduki esiosa, inimvigastusi juhtunu ei põhjustanud.

07.02. kella 21:21 ajal teatati, et Tallinn-Rapla-Türi maanteel Urge mäel sõitis Citroen Berlingo otsa kitsele. Inimesed õnnetuses viga ei saanud, kits jooksis metsa.

07.02.2006 kell 12.35 teatati, et Raplamaal Järvakandis Tallinna mnt ja Vana-Asula tänavate ristmikul sõitis suur veoauto elektriliini maha. Kontrollimisel selgus ,et veoauto Mercedes Benz sõitis valesti valitud kiiruse tõttu ristmikul teelt välja vastu elektriliini ja tänavavalgustusposti. Avarii tagajärjel purunes elektripost ja auto sai tehnilisi vigastusi. Juhtumi uurimiseks alustati väärteomenetlust.


Muu

Ööpäeva jooksul alustati kriminaalmenetlust kahe varem toimepandud varguse kohta, ühe korduvalt joobes sõidukijuhtimise kohta ja ühe täitmisele pööratud kohtuotsuse eiramise kohta ja ühe sõiduki ebaseadusliku kasutamise kohta. Väärtegudena registreeriti kolm Liiklusseaduse rikkumist, millest üks oli juhtimisõiguseta sõitmine.
08 Veebruar 2006
  Kommentaarid