Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Ida päästekeskuse op.sündmuste ülevaade 25.02

Lääne-Virumaal olulisi op.sündmusi aset ei leidnud.Ida-Virumaa

22. veebruaril kell 12.40 said päästjad väljakutse Narva linna Narva karjääri juurde, kus teataja sõnul on inimesed jääl. Päästjate kohale jõudes selgus, et ka sõiduk on jääl. Päästjad kutsusid inimese jäält ära ja selgitasid neile jääle mineku ohtlikkust.

23. veebruaril tehti kahjutuks Vaivara vallast Auvere külast leitud kolm 88 mm mürsku, 155 mm mürsk, 105 mm mürsk, 75 mm mürsk ja 82 mm miinipildujamiin.

Päästjad paigaldasid eaka naisterahva korterisse suitsuanduri
24. veebruaril kell 16.27 teatati häirekeskusele, et Kohtla-Järve Ahtme linnaosas Ahtme mnt tuleb ühest esimesel korrusel asuva korteri aknast suitsu. Päästjate kohale jõudes selgus, et põlesid kaltsud. Päästjad kustutasid põlengu ja tuulutasid korteri. Korteris viibinud vanema naisterahva tervist kontrollisid meedikud kohapeal. Päästetöö juhi sõnul oli korteris näha palju põlevmaterjali ja ka märke varasematest põlengutest. Päästjad selgitasid korteriomanikule tuleohutusnõudeid ja paigaldasid korterisse suitsuanduri.

25 Veebruar 2014
  Kommentaarid