Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Põhja prefektuuri ööpäevainfo

Tallinn

Kehalised väärkohtlemised

16. veebruaril sai politsei teate, et Põhja-Tallinna linnaosas toimus verbaalne konflikt ja rüselus 25-aastase naise ja meesterahva vahel.

16. veebruaril sai politsei teate, et Kesklinna linnaosas nõudis 33-aastane meesterahvas 40-aastaselt naisterahvalt suitsu. Saanud keelduva vastuse, muutus meesterahvas agressiivseks ja tekkinud rüseluse käigus sai naine pindmisi vigastusi.

16. veebruaril sai politsei teate, et Tallinnas, Ümera tänaval tekkis alkoholi tarbimise käigus füüsiline konflikt 56-aastase naisterahva ja 75-aastase meesterahva vahel.Röövimine

16. veebruaril sai politsei teate, et Lasnamäe turu juures tulid avaldaja juurde kaks tundmatut meesterahvast ja üks tundmatu naisterahvas. 38-aastane meessoost kannatanu tõugati pikali ning teda peksti. Peksjad lahkusid, võttes kaasa sularaha 20 EUR ja mobiiltelefoni Samsung.Vargused

16. veebruaril sai politsei teate, et Haabersti linnaosas on lõhutud uks ja sisse murtud kauplusesse. Varastati kaks jalgratast koguväärtusega 9000 eurot.

16. veebruari õhtul sai politsei teate, et Kristiine linnaosas on akna kaudu sisse murtud avaldaja korterisse. Korterist varastati erinevaid esemeid koguväärtusega umbes 1000 eurot.

16. veebruaril sai politsei teate, et Mustamäe linnaosas on lõhutud sõiduauto vasakpoolne tagumine aknaklaas ja sõidukist on varastatud tööriistu ja riideid. Vargusega tekitatud kahju on 1210 eurot.


Harjumaa


Kehalised väärkohtlemised

16. veebruaril sai politsei teate, et Kose vallas tõukas joobes 63-aastane meesterahvas 57-aastast naisterahvast.

16. veebruaril sai politsei teate, et Keila linnas muutus joobes 60-aastane meesterahvas agressiivseks ja tal tekkis rüselus 58-aastase naisterahvaga.
17 Veebruar 2015
  Kommentaarid