Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Nähtamatu pangaröövel sattus trellide taha

Mali Arengupanka (BDM) röövida üritanud nähtamatu mees sattus, kuulihaav keres, trellide taha, sest nähtamatukstegeval võimul ei olnud pangatöötajatele mõju, teatas Mali politsei eelmisel neljapäeval.

Võluamulette täis riputatud kolmekümnendates eluaastates mees sisenes kolmapäeval panka ja lootis nähtamatuna kopsaka noosiga lahkuda. Paraku ei jäänud ta turvameestele märkamata ja neil õnnestus koguni tema pihta tulistada.

“Ta lootis, et tema hookuspookus teeb ta nähtamatuks ja püüdmatuks,” ütles politseiallikas ja lisas, et mehe küljes oli 15 kilo igasugu maagilist träni. Varga korterit läbi otsides leiti seda veel.

Relvastatuna panka röövima läinud Mamadou Obotimbe Diabikilel õnnestus sundida pangatöötajat oma kotti rahaga täitma, kuid siis jõudsid kohale pangaterritooriumi valvama pandud sõdurid. Puhkes tulevahetus, milles ainsana sai haavata nähtamatu pangaröövel. AFP - BNS

24 Märts 2005
  Kommentaarid