Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Minskis näppas tudeng baarist krokodilli

Minskis ühest baarist varastatud krokodill jõudis õnnelikult omanike juurde tagasi ning toibub tasapisi vapustusest.

“Baarist roomaja ära viinud 20-aastane üliõpilane tõi eluka mõne tunni pärast ise tagasi. Ta ütles oma teo seletuseks, et tahtis tuttavate ees haruldase loomaga eputada,” teatas Minski miilits laupäeval.

Ratšoki baarist öeldi Interfaxile, et tagasi toodud kaheaastane emakrokodill tunneb end läbielatud šokist hoolimata võrdlemisi hästi.

Baari töötajad märkasid krokodilli kadumist varsti pärast kaheksa noore lahkumist. Asjast informeeriti miilitsat ning korravalvurid said noored tänaval kätte. Pärast juhtuajamist militsionääridega helistas üks kinnipeetutest oma sõbrale ja soovitas reptiili tagasi tuua, mida sõber ka tegi.

Ratšoki baaris on roomajatega varemgi jama olnud. Kord pääses krokodill rahvast täis baaris terraariumist välja jalutama, kohkunud inimesed tormasid väljapääsu poole ning turvamehed sööstsid kliente püüdma arvates, et need kavatsevad arvet tasumata lahkuda.

Selle juhtumi järel anti too krokodill tsirkusse ning tema asemele võeti väiksem ja tasasem Lõuna-Ameerika tõugu roomaja. Interfax - BNS

24 Märts 2005
  Kommentaarid