Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Riia rannas tabati alasti varas

BNS - Riia supelrannast tabati esmaspäeval alasti vargil käinud mees, teatas Läti pealinna munitsipaalpolitsei teisipäeval.

Esmaspäeva õhtupoolikul pöördus politseisse kaks noort neidu, kes jutustasid, et langesid rannas alasti ringi käinud umbes 45-aastase mehe varguse ohvriks. Mehel polnud üll muud kui teksariidest nokatsmüts.
Riia munitsipaalpolitsei vaneminspektor Guntis Skride ütles BNS-ile, et mees toimetas plaazhil püksata ilmselt selleks, et oma ohvreid üllatada.

“Varguse ohvriks langesid noored neiud - 16- ja 17-aastane, ilmselt seetõttu tegutseski ta (varas) niimoodi,” märkis ta.

Politseinikud suundusid koos kannatanutega randa, üritades varast tabada, ent ei märganud meest.
Politseiauto juurde naastes said nad telefoni teel teate, et “paljaks” on varastatud veel üks naine. Uuesti randa uurides avastasid politseinikud mehe, kes kandis sinist teksamütsi ja punaseid ujumispükse.
Kontrollimisel leiti mehe kotist kolm mobiiltelefoni. Varas üritas metsa suunas põgeneda, ent ta võeti kinni.
Politseijaoskonnas selgus, et varga näol oli tegemist 47-aastase Valentiniga, kes oligi noortelt neiudelt tähelepanu kõrvale juhtides telefonid varastanud.
12 Juuli 2005
  Kommentaarid