Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
2005. aasta tobedad rekordid

PARIIS, AFP-BNS - Tragöödiate, sõdade ja loodusõnnetuste kõrval tõi lõppev aasta endaga ka ebatavalisi, tobedaid, tragikoomilisi ja pööraseid juhtumisi. Nagu tavaliselt, olid paljud neist rekordilised:
- Saksa noorpaar suudles Baieris enam kui 31 tundi järjest, tõestades, et nende armastus on 33 sekundit tugevam kui senistel rekordiomanikel Ameerikast.
- Hamburgi geid ja lesbid püstitasid külma ja vihma trotsides uue maailmarekordi grupikallistuses – vähemalt 16.000 inimest kaisutas üksteist 10 sekundi jooksul. Varasem rekord kuulus 5.117 Kanada üliõpilasele.
- 24-aastane Prantsuse üliõpilane Alexis Lemaire arvutas peast välja 200-kohalise numbri kolmeteistkümnenda astme, tal kulus selleks 48 minutit ja 50 sekundit.
- 95-aastane jaapanlane Kozo Haraguchi läbis 100 meetrit 22,04 sekundiga, püstitades uue maailmarekordi 95-99-aastaste meeste seas.
- 79-aastaNe lõuna-aafriklane Maurice Creswick parandas juba varem oma nimele kuuluvat Guinnessi rekordit kõige rohkem kordi verd loovutanud inimesena. 350 korda veredoonoriks olnud mees sai selleks innustust pärast seda, kui nägi 11-aastaselt pealt kohutavat liiklusõnnetust.
- USA-s Indiana osariigis suurtele inimestele kirstude valmistamisele spetsialiseerunud firma teatas, et valmistas 2,1 meetri laiuse kirstu Alaska mehe jaoks, kes kaalus surres 400 kilogrammi.
- Postuumselt märgiti Guinnessi rekorditeraamatus ära ammusurnud abielupaar seoses Walesis leitud hauaplaadiga, millelt selgus, et Thomas ja Elizabeth Morgan olid 19. sajandil abielus 81 aastat.
- Möödaniku võidule esitavad aga väljakutse elavad - Suurbritannias tähistasid Percy ja Florence Arrowsmith juunis oma 80. pulma-aastapäeva. Mees on 105- ja naine 100-aastane.
- Andy Park Inglismaalt Melkshami linnast on ilmselt kõige rohkem jõulutoite ära söönud inimene – viimased 12 aastat on ta söönud iga päev Briti traditsioonilisi jõulutoite kalkunit ja lihapirukaid ning teinud endale jõulukingitusi. “Ma ei ole neist veel tüdinud,” kinnitas Park ajakirjanikele.
01 Jaanuar 2006
  Kommentaarid