Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Purjus mees sõitis ukse, katuse ja klaasita autoga

Politseinikud pidasid pühapäeval Valgamaal Helme vallas kinni purjus mehe juhitud Moskvitši, millel puudusid juhipoolne uks, tagumine aknaklaas ning osaliselt katus.

Politseinikud tabasid 33-aastase purjus Tõnu juhitud tehniliselt äärmiselt halvas seisukorras Moskvitši Valga-Uulu maantee 36. kilomeetril, teatas Valga politsei pressiesindaja BNS-ile.

Lisaks ukse ja tagumise tuuleklaasi puudumisele ning ligi ruutmeetri suurusele augule katuses oli sõiduk mõlkis, auto esituled olid purunenud ja auto oli autoregistrikeskuses registreerimata.

Valga liiklusjärelevalve grupi juhtivkonstaabel Kaimar Karmi sõnul on maapiirkondades tabatud varemgi sõidukeid, mille tehniline seisukord on väga halb ja millega kindlasti liigelda ei tohiks. Pühapäeval kinni peetud Moskvitš oli aga juhtivkonstaabli andmetel kõige halvemas seisukorras sõiduauto, mis senini Valgamaal tabatud on.

"Autoga, millel võivad iga hetk üles öelda pidurid või puruneda mõni teine oluline detail, on sõitmine eluohtlik nii autos istujatele kui ka kaasliiklejatele," ütles Karm.

Moskvitši roolis olnud Tõnut ootab joobes juhtimise eest karistusena kuni 18.000-kroonine rahatrahv või 30-ööpäevane arest.  BNS

28 September 2004
  Kommentaarid