Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Pekingi villades mõnulenud murdvaras mõisteti vangi


SHANGHAI, Reuters-BNS - Luksusvilladesse röövimise ja väljamagamise eesmärgil sisse murdnud Pekingi tööline mõisteti aastaks vangi, vahendas meedia teisipäeval.


Kohtule esitati tõendeid, et rändtööline Ye murdis sisse viide villasse “uudishimu pärast”, käis dushi all, proovis riideid selga ja magas voodites – isegi kui majaomanikud kodus olid, kirjutas Shanghai Daily.


Kui Ye avastas kolmandasse majja sisse murdes eest magava naise, võttis ta külmikust paki piima ja suundus teisele korrusele, kirjutas leht.


“Naine läks järgmisel päeval tööle, aga Ye jäi sinna. Naine tuli õhtul tagasi. Kui tema oli esimesel korrusel, läks Ye teisele korrusele ja vastupidi,” vahendas ajaleht.


Ye jäi lõpuks vahele viiendas villas, mille omanik politsei kutsus. Kell kaks öösel koju jõudnud omanik leidis oma kodust pestud ja puhta särgiga mehe, kes tema telekat vaatas, kirjutas leht.


30 Märts 2007
  Kommentaarid