Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Siseminister Leivo ja regionaalminister Õunapuu võtavad vastu Poola kolleegi

Siseministeerium
Pressiteade nr 124
9.11.2004

Siseminister Leivo ja regionaalminister Õunapuu võtavad vastu Poola kolleegi

Homme, 10. novembril, võtavad siseminister Margus Leivo ja regionaalminister Jaan Õunapuu vastu Eestisse töövisiidile saabuva Poola haldus- ja siseministri Ryszard Kalisz’ise. Ministrid arutavad Euroopa regionaalpoliitika teemasid ning räägivad EL sisesest koostööst organiseeritud kuritegevuse vastu võitlemisel ja välispiiride valvamisel.

Kohtumisel regionaalminister Jaan Õunapuuga arutavad siseministeeriumi ning Poola haldus- ja siseministeeriumi esindajad Euroopa regionaalsete omavalitsuste harta ning Euroopa regionaalpoliitika reformi teemasid.

Siseminister Margus Leivo arutab oma Poola kolleegiga EL sisest koostööd. Arutuse alla tuleb Haagi programm, sealhulgas EL piirivalveagentuuri ja välispiiride valvega seonduv. Ministrid räägivad ka koostöö võimalustest venekeelse organiseeritud kuritegevuse vastu võitlemisel ning Läänemeremaade organiseeritud kuritegevuse rakkerühma tööst.
09 November 2004
  Kommentaarid