Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
EPKK:Teabelevisüsteemi arendamise Eesti-Taani koostööprojekt on jõudnud lõpusirgele

PRESSITEADE
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda
16.november 2004

Teabelevisüsteemi arendamise Eesti-Taani koostööprojekt on jõudnud lõpusirgele

Kolmapäeval 17. novembril toimub Põllumajandusministeeriumi suures saalis Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja (EPKK) eestvõttel teabelevisüsteemi arendamise Eesti-Taani koostööprojekti lõpuseminar.

EPKK teabelevikeskuse projektijuhi Merry Aart-Jüriado sõnul tutvustatakse seminaril Eesti - Taani kootööprojekti teabelevisüsteemi arendamiseks ja arutatakse koostöö avardamise võimalusi põllumeeste ja teiste maaettevõtjate teavitamisel. Samuti tutvustatakse teabelevivõrgustiku eri osapoolte rolle ja tegevusi info edastamisel, tagasiside kogumisel ja kasutamisel ning selgitatakse olemasoleva teabelevivõrgustiku veelgi laiema kasutamise võimalusi eeldatavatele koostööpartneritele.

EPKK teabelevikeskuse juhi Kaja Tulluse sõnul oli tänavu märtsis alanud Eesti-Taani koostööprojekti peaeesmärk arendada põllumeeste, aga ka teiste maaettevõtjate teavitamisega tegelevate erinevate asutuste ja organisatsioonide koostöövõrgustikku. Projekti läbiviimisel on Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja partner Taani Põllumajandusliku Teabe ja Hariduse Instituut (LOK, The Danish Institute of Agricultural Information and Education) ja Eesti-poolsete tegevuste elluviimist toetab Põllumajandusministeerium.

Teabelevivõrgustiku arendamise projekt viidi ellu kolmes tsüklis koolitusseminaridena, mille käigus Taani spetsialistide edasi antud kogemusi kohaldati Eesti teabelevisüsteemi olukorraga ja arenguvajadustega.

Seminarid toimusid kolmele erinevale arutelugrupile lähtuvalt osalejate rollidest teabelevivõrgustikus.Lisainformatsioon:
Kaja Tullus
6009349
5106664
EPKK Teabelevikeskuse juhtTeate koostas:
Marta Piigli
6009349
56639948
EPKK avalike suhete juht
16 November 2004
  Kommentaarid