Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus sõlmib koostöölepingud ettevõtjate paremaks teavitamiseks

Täna, 17. novembril kell 15.00 sõlmib Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) ettevõtjate teavitamise tõhustamiseks kahepoolsed koostöölepingud Maksu- ja Tolliameti, Eesti Patendiraamatukogu, Väliskaubanduse Liidu ja Patendiametiga.


Koostööd tehakse Ettevõtja infovärav Aktiva raames eesmärgiga parandada ettevõtlusinfo kättesaadavust ning tõsta ettevõtjate teadlikkust. Praktikas tähendab see seda, et partnerite pressiteated, uudised, ettevõtjatele suunatud üritused, projektide, avalduste, taotluste esitamise tähtajad, ettevõtlusega seotud uuringute tulemused ja trükiste info jõuab ettevõtjateni läbi Aktiva portaali.

EASil on analoogsed lepingud juba sõlmitud Tööturuameti, Tööinspektsiooni, Maksumaksjate Liidu, Statistikaameti, Töötukassa, Tarbijakaitseameti ja Standardikeskusega.

Lepingute allkirjastamisel EASi kontoris (Liivalaia 13/15 Tallinn) osalevad EASi juhatuse esimees Tea Varrak, Maksu- ja Tolliameti peadirektor Aivar Rehe, Patendiraamatukogu direktor Harri-Koit Lahek, Väliskaubanduse Liidu juhatuse esimees Tambet Made ja Patendiameti peadirektor Matti Päts.

Aktiva on väike- ja keskmise suurusega ettevõtjale suunatud info- ja teenusteportaal, mille eesmärgiks on olla ettevõtjale teejuhiks riigiga suhtlemisel. Ettevõtja infovärav on aadressil http://www.aktiva.ee  www.aktiva.ee kasutajaile avatud olnud üle kolme aasta, venekeelne Aktiva aadressil  http://rus.aktiva.ee alates 2002. aasta veebruarist.
17 November 2004
  Kommentaarid