Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
ETV PRESSITEADE: ETV teleajakirjanike kursuste teise vooru pääseb 45 inimest

Eesti Televisiooni tekeajakirjanike kursusteteise vooru pääseb esseede sisukuse põhjal 45 inimest, kellegalaupäeval 20.novembril alustatakse intervjuusid. Neljaliikmeline komisjon koosseisusETVjuhatuse esimees Ilmar Raag, programmidirektor Ainar Ruussaar, nõustajaMariteKallasma ja peaprodutsent Gerda Kulli-Kordemets valis vestluselepääsejadkonsensuse alusel laekunud 180 osalemissoovi hulgast.
 
ETV juhatuse esimehe Ilmar Raagi sõnul olivaliku tegemine komplitseeritud. „Isegi kui suutnuksime välja jättakolmandikutöödest, siis umbes sada kandidaati olid ikkagi igati head, nõnda etkomisjonitööpäev venis varaste öötundideni ning konsensuse saavutamine oli mõneljuhulpika vaagimise tulemus. Konkurss üheksa inimest ühele kohale annabtunnistustnõudlusest ja sellest et taolist kursust tuleb igal juhul korrata,“märkisRaag.
 
Novembrist veebruarini kestvatele kursustelepääseb 20 inimest. Kursustele said end registreerida kõik, kes onlõpetanudülikoolis vähemalt kaks kursust ükskõik millisel erialal ja tunnevadhuviajakirjanduse vastu. Varasem kogemus ajakirjanduses tuli kasuks, aga eiolnudkohustuslik. Osalemiseks tuli ETV-sse saata CV ja kirjutada essee.
 
Loenguid annavad ja praktikume juhendavad peamiselt ETV parimadpraktikud, agaka ajakirjandus- ja meediaõppejõud Eesti ülikoolidest. Kursuselosalejateleantakse lisaks ajakirjandusteooriale ka algteadmised teletöötehnilisestpoolest - režiist, operaatoritööst ning montaažist.


ToomasLuhats
ETV pressiesindaja
tel. 6284633, 5155005
e-post:
toomas.luhats@etv.ee

19 November 2004
  Kommentaarid