Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Peaminister Parts külastas Ettevõtluse Arendamise Sihtasutust

Täna, 7. detsembril külastas Juhan Parts esimese peaministrina Ettevõtluse Arendamise Sihtasutust (EAS). Kahetunnise kohtumise käigus andis EASi juhatuse esimees Tea Varrak ülevaate EASist, organisatsiooni igapäevatööst, saavutatud tulemustest toetuste jagamisel Euroopa Liidu struktuurifondidest kaasrahastatavatest programmidest ning lähematest arengusuundadest EASi tegevustes. Üheskoos tõdeti, et esimene aasta Euroopa Liidus oli EASile edukas, enamus seatud eesmärkidest otsustatavate toetuste osas saab aasta lõpuks täidetud.

Peaminister tundis lähemat huvi teadus- ja arendustegevuse ning innovatsiooni, turismi edendamise ja välisinvesteeringute kaasamise vastu. Peaminister arutles EASi juhatusega ettevõtluse viimaseid arenguid ja probleeme, ühiselt käsitleti õppetunde esimesest Euroopa Liidu aastast nii toetuste jagamisel kui erinevate valdkondade terviklikus arendamises.

Peaminister Juhan Partsi sõnul on vajalik, et teadus- ja arendustegevus ning innovatsioon saaks Eesti ettevõtluses igapäevase majandustegevuse osaks, mitte ei jääks loosungi tasemele. Selles arengus on kindlasti EASil strateegiline roll, rõhutas Parts.

Kohtumise lõppedes andis EAS peaministrile lubaduse aidata EASi poolt väljastatavate toetuste abiga ettevõtetel luua 10 000 uut töökohta aastaks 2009.

Peale ametlikku töökohtumist tutvus peaminister EASi töötajatega, EASi uute ruumidega ning peaministrile tutvustati EASilt toetust saanud ettevõtete tooteid.


Lisainformatsioon:

Sigrid Vestmann

Turundus- ja kommunikatsiooniüksuse direktori kt
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
Tel 627 9700
07 Detsember 2004
  Kommentaarid