Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Eesti Põlevkivi juhatuse esimees sai politsei aumärgi

Pressiteade nr 31

Eesti Põlevkivi juhatuse esimees sai politsei aumärgi

Eile, 6. detsembril andis politseipeadirektor Robert Antropov AS Eesti Põlevkivi juhatuse esimehele Mati Jostovile üle politsei eriklassi teenistusmärgi. Medal annetati Mati Jostovile novembrikuus seoses Eesti politsei 86. aastapäevaga pikaajalise, tiheda ja hea koostöö ning osutatud teenete eest.

"Mati Jostov mõtleb alati kaasa turvalisuse loomise teemadel ja püüab politsei tegevust igati toetada," ütles politseipeadirektor Robert Antropov ja lisas, et politsei on pöördunud Eesti Põlevkivi juhi poole kriisiolukordades, et kasutada neile kuuluvat rasketehnikat ja Mati Jostov on alati leidnud võimaluse meie palvele vastu tulla.

Antropovi sõnul väärib märkimist ka Jostovi tegevus kuritegevuse ennetamisel. Suure eeskujuliku tööandjana on ta kaasa aidanud kuritegevuse ärahoidmisele just ettevõtte sisemise distsipliini tugevdamisega. Politsei teenistusmärgiga tunnustame ühtlasi kõiki inimesi, kes Eesti Põlevkivis töötavad.

"Aktiivse inimesena ja suurettevõtte juhina aitab härra Jostov kaasa kogu maakonna arengule. Üheks selle osaks on turvalise elukeskkonna loomine," ütles Ida-Viru maavanem Ago Silde.

Eesti politsei 86. aastapäev oli 12. novembril 2004.


Anti Ronk
avalike suhete nõunik
Ida-Viru maavalitsus
33 21 221
50 347 08
07 Detsember 2004
  Kommentaarid