Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Tallinna Tööhõiveamet vahendab Elcoteq Tallinn AS-i töökohti posti teel

Tööturuamet
PRESSITEADE
11.02.2005


Tallinna Tööhõiveametil on AS-iga Elcoteq Tallinn koostööleping alates 2004. aasta märtsist ning selle aja jooksul on tööhõiveameti konsultandid suunanud Elcoteqi 210-le vabale töökohale 350 töötut. Elcoteqi töökohad sobivad kõigile, sest tööandja ei pea vajalikuks eelnevat sarnase töö kogemust. Tööks vajalikud teadmised ja väljaõpe toimub kohapeal. Ehkki töökohad sobivad nii naistele kui meestele, on enamus Elcoteqi töötajatest naised.

Kuna Elcoteqi tänane tööjõu vajadus on suur, siis on nii tööhõiveamet kui tööandja pidanud parimaks töökoha pakkumise võimaluseks kirjalikku pöördumist. Tallinna Tööhõiveamet valib välja töötud ja tööotsijad, kellele pakkumine saadetakse. Veebruaris ja märstis saadame töökoha pakkumised 2000-le töötule ning olenevalt tulemustest saadame täiendavad pakkumised välja märtsis. Pakkumise postitamisega seotud kulud kannab tööandja.

AS Elcoteq Tallinn laiendab käesoleval aastal tootmist ja võtab esimese nelja kuuga tööle vähemalt 400 uut töötajat.

Jaanuaris oli Tallinna Tööhõiveametis arvel 7604 töötut, neist naisi 4530. Tallinna Tööhõiveamet on kaasanud Elcoteqi töövahendusprotsessi ka suuremate linnaosade, Lasnamäe-, Mustamäe- ja Põhja-Tallinna sotsiaalosakonnad ning Harjumaa Tööhõiveameti Maardu osakonna, kellel on edastatud informatsioon vabadest töökohtadest.


Erko Vanatalu
Avalike suhete nõunik
625 7706
5239312
erko.vanatalu@tta.ee
11 Veebruar 2005
  Kommentaarid