Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
PRESSITEADE - HEATEGEVUSKONTSERT!

Neljapäeveval  17. veebruaril toimub Club Hollywoodis HEATEGEVUSKONTSERT, millest saadud pileti tulu läheb Pärnumaa veeuputuses kannatanute toetuseks. 
Oma panuse annavad Eestimaa hetke kuumemad ansamblid. Neljapäeval saab Heategevuskontserdil nautida  Soul Militia, Nexus, Quattro, JZ Belle ja DanceAct tantsutüdrukute etteasteid, DJ puldis Club Hollywood resident Kermo Hert.

“Võib-olla arvatakse, et oleme Tai ja Pärnumaa sündmuste meenutamisega pisut hiljaks jäänud. Me ise arvame, et ei ole, sest inimeste kannatustele kaasaelamine või nende õnnetuses aitamine ei jää kunagi liiga hiljaks. Sellest ka otsus korraldada kontserdit, mille tuludest ka meie võiksime anda oma panuse Pärnumaa inimeste aitamiseks.”, kommenteerib heategevuskontserdi üks eestvedajatest Ville Pärn.

“Me oleme lihtsalt lauljad ja meil ei ole muid vahendeid kedagi aidata - seepärast me lihtsalt laulame! Meie abi saab olema üürike võrreldes kahjusummadega kokku. Kui rahaline kahju Pärnumaal üldse ületas 260 miljonit krooni, siis arvame, et iga panus on arvel.”, on heategevuskontserdi peakorraldaja laulja Mikk Saare soov.

Ootame teid, kes soovite oma kaasmaalasi aidata 17. Veebruaril Club Hollywoodi Heategevuskontserdile. Üles astuvad : Soul Militia, Nexus, Quattro, JZ Belle, DanceAct tantsutüdrukud! DJ Kermo Hert. Üritusest saadav tulu läheb Pärnumaa veeuputuses kannatanute toetuseks. Pilet: 80. - / klubiliige 60. - / flaieri ja üliõpilaskaardiga 60. – Uksed avatakse kell 22.00

Tule anna sinagi oma panus!

Lisainfo ja kontak: Mikk Saar 50 43 568 mikk@autodisain.ee
16 Veebruar 2005
  Kommentaarid