Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Suusaalade MM Eesti Raadio seltsis

Eesti Raadio
Pressiteade
15.02.2005.a.

Suusaalade MM Eesti Raadio seltsis

Alates neljapäevast, 17. veebruarist on Eesti Raadio erinevad programmid 11 päeva jooksul häälestunud rohkem või vähem suusaalade MMi lainele. Raadiokuulajad saavad osa reportaa˛idest kõigilt võistlustelt, rõhuasetusega loomulikult murdmaasuusatamisele. Vikerraadios algavad kõik põhialade kell 13.05.

Vikerraadio kajastab maailmameistrivõistlusi varasemast tuttava moto järgi: suurvõistlust ei vaadelda kui pelgalt spordivõistlust, pigem meie jaoks olulist ühiskondlikku sündmust. Stardieelsel ajal pakume kuulajatele taustinformatsiooni Oberstdorfis ja üldisemalt suusamaailmas toimuva kohta, meenutame Eesti tänaseks juba vägagi esinduslikku suusaajalugu ja arutleme eelseisva üle. Tallinnas on saatejuht on Tiit Karuks, reporterid Oberstdorfis Erik Lillo ja Tarmo Tiisler.

Kui Eesti sportlane võidab medali, jõuab ka õhtune pidulik medalitseremoonia raadiokuulajatele otseülekandena koju kätte.

Raadio 2 kuulajad saavad samuti otselülitustest kuulda kõigest olulisest, mis Oberstdorfis toimub. Nii Eesti sportlase medalivõidust kui ka sellest, millises rütmis hingab MMi ajal Oberstdorfi suusakeskus.

Lisainfo: Tiit Karuks, ER uudiste- ja sporditoimetuse juhataja asetäitja, tel. 611 4360, gsm 51 79 231
15 Veebruar 2005
  Kommentaarid