Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
ETV PRESSITEADE: Eesti Televisioon läheb üle kaasaegsele tellijate süsteemile

Eesti Televisiooni programmitalitus läheb käesoleva aasta aprillis üle uuele struktuurile, mis näeb ette seniste peaprodutsentide ametikohtade kaotamise ja nende asemele programmitellija ametikohtade loomist. Sellise struktuurimuudatuse eesmärgiks on tekitada suurem konkurents saadete tootmisele ja läbi selle parandada ETV programmi sisulist kvaliteeti.

Programmitellija ametikoha põhiülesandeks on täita vastavalt talle eraldatud eelarvele oma vastutusvaldkonna eeter. Eetri täitmiseks tellib ta ETV siseselt produtsendiüksuselt või sõltumatutelt väiketootjatelt oma valdkonna programmi.

Vajalike saadete tellimiseks võib tellija välja kuulutada saate konkursi või teha suunatud pakkumise saadete tootjatele. Tellija vastutab, et tema poolt tellitud programm vastaks programmidirektoriga kokkulepitud sisulistele ja finantsilistele eesmärkidele, kuid ei sekku saate tootmise üksikasjadesse vaid keskendub lõpptulemusele.

Programmitellijate süsteemile on viimaste aastate jooksul üle läinud paljud Euroopa rahvustelevisioonid, sealhulgas soomlased.

Lisateave konkursi kohta www.etv.ee.

Toomas Luhats
ETV pressiesindaja
tel. 6284633, 5155005
e-mail: toomas.luhats@etv.ee
17 Veebruar 2005
  Kommentaarid