Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Pressiteade - Eesti Päev Vikerraadios

Eesti Raadio
Pressiteade
22.02.2005.a.

24. veebruaril on Vikerraadios "Eesti Päev"

Iseseisvuspäeva tähistamine Vikerraadios algab kell 7.37 ülekandega riigilipu pidulikult heiskamiselt Toompeale. Kella 10-13 on saade "Eesti Päev".

Sel aastal õpime ennast tundma meie keskel elavate välismaalaste abiga, missugused me paistame neile, kes on otsustanud Eestist teha endale teise kodumaa. Eestlastest ja Eestimaast räägivad udmurt Natalja Gordejeva Narvast, ukrainlane Ljudmila Linnik, hindu Narash Modi ja peruulane Ricardo Mateo de Durant Tartust, rootslane Lennart Alspthal Saaremaalt, sakslased Heide ja Wolfgang Buschmann Viljandimaalt, ungarlane Lászlo Bányász Pärnumaalt, kanadalane Mike J. Neame ja soomlane Jaana Vasama Tallinnast.

Soome Instituudi direktor Jaana Vasama on uurinud seda, kas Eesti laps tunneb ennast eestlasena.
Saatejuhid on Piret Kriivan ja Jaan Elgula.

Kell 18 algab ülekanne Iseseisvuspäeva pidulikult kontserdilt. Kell 16 on Persona saate külaline meie oma Riina Eentalu, kes saab kõrge autasu : Valgetähe V klassi teenetemärgi.

Lisainfo: Piret Kriivan, Vikerraadio vastutav toimetaja,
tel. 611 4309, gsm 52 50 331
22 Veebruar 2005
  Kommentaarid