Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Selgusid Tallinna Lennujaama juhatuse liikmed

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi pressiteade
11.03.2005

Selgusid Tallinna Lennujaama juhatuse liikmed

Neljapäeval, 10. märtsil toimunud AS Tallinna Lennujaam nõukogu koosolekul valiti juhatuse liikmed.

Nõukogu otsusega valiti üheks juhatuse liikmeks senine juhatuse liige, finantsdirektor Aarne Orav. Praeguse juhatuse liikme Tõnu Mardo kohale asub ettevõtte arendusdirektor Einari Bambus. Juhatuse esimeheks jääb eelmise aasta novembris valitud Rein Loik. Nõukogu otsusele lisandus juhatuse esimehe hääl. Otsus langetati ilma täiendava vooruta.

Konkurss juhatuse liikmete ametikohtadele oli plaanipärne ja pidi tagama juhatuse liikme lepingute ühtse kehtivusperioodi.

AS Tallinna Lennujaam juhatus on kolmeliikmeline ja koosneb juhatuse esimehest ning kahest liikmest. Aarne Orava vastutusvaldkonnaks jääb finantstegevus ning Einari Bambuse tegevusalaks lennuohutus ja lennujaama käitamine.

Nõukogu otsustas lõpetada kehtivad juhatuse liikmete lepingud ja volitas nõukogu esimeest sõlmima uued juhatuse liikme lepingud alates 1. aprillist käesoleval aastal.

Samas otsustas nõukogu kohustada juhatust jätkama tegevust püsiva politseipunkti tagamiseks Tallinna Lennujaamas kindlustamaks reisijate ja töötajate suuremat turvalisust. Püsiva politseipunkti olemasolu lennujaamas võimaldab korrakaitsjatel olukorraga lennujaamas rohkem kursis olla ning tekkinud vajadusel operatiivsemalt tegutseda. Politsei alaline olemasolu on levinud enamikus Euroopa lennujaamades.

AS Tallinna Lennujaam on Eesti riigile kuuluv lennuteenindusettevõte, mis teenindab nii kauba- kui reisijate veoga tegelevaid lennufirmasid kuuludes Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi valitsemisalasse.
11 Märts 2005
  Kommentaarid