Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Siseministeeriumis arutati koostööd projekti “Eesti väravad” raames

SISEMINISTEERIUM
Pressiteade nr 108
22.07.2005

Siseministeeriumis arutati koostööd projekti “Eesti väravad” raames

Täna, 22. juulil, toimus siseministeeriumis nõupidamine, et arutada projekti “Eesti väravad” raames Tallinna reisisadama turvalisuse ning reisijate mugavusega seotud küsimusi. Kohtumisel osalesid politsei, piirivalve, Tallinna Sadama, linnavalitsuse, maksu- ja tolliameti, kodakondsus- ja migratsiooniameti, AS Falck Eesti ning siseministeeriumi esindajad.

Projekti “Eesti väravad” eesmärk on muuta riigi väravad, eelkõige sadamad ja lennujaamad turvaliseks ning vähendada seal korrarikkumisi. Samuti on projekt suunatud sadamate ja lennujaamade kui Eestist turistile esmamulje jätvate kohtade õhkkonna parandamisele.

“”Eesti väravad” on koostööprojekt, kuhu on kaasatud kõik ametkonnad, kes vastutavad reisisadamate ja lennujaamade klientide turvalisuse ja heaolu eest. Tänasel koosolekul arutati eelkõige neid koostööküsimusi, mis on seotud Tallinna reisisadamas korra tagamisega. Kõik osapooled olid huvitatud projektis osalemisest ja laiendatud koostööringist,” ütles koosoleku juhataja, siseministeeriumi sisejulgeoleku asekantsler Kalev Timberg.

Koostöögrupp koguneb uuesti septembris, et hinnata projekti “Eesti väravad” raames rakendatud meetmeid Tallinna reisisadama turvalisuse tagamisel ning kavandada edasisi tegevusi.


Katrin Vides
Pressinõunik
22 Juuli 2005
  Kommentaarid