Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Vabariigi President võttis vastu Eesti Noorte Poliitikute Ümarlaua esindajad

President Arnold Rüütel kohtus täna Kadriorus Eesti erakondade noori vene poliitikud ühendava Eesti Noorte Poliitikute Ümarlaua esindajatega. Ümarlaua ettepanekul toimunud kohtumisel osalesid Rodion Denissov, Eduard Odinets, Max Kaur, Aleksander Apolinsky, Juri Zitin, Ernst Udras ja Oleg Konopljov.

Kohtumisel kinnitasid ümarlaua liikmed, et viimasel ajal terava tähelepanu all olevad noortevahelised konfliktid ei ole rahvuste vahelised, vaid neil on eelkõige sotsiaalsed põhjused. Noortel on oma vaba aja veetmisega raskusi, võimalusi on vähe ja paljud olemasolevaist maksavad liiga palju.

Vabariigi President rõhutas, et juba 2002. aasta eelarves peab riik rohkem arvestama noorte huvikeskuste ja vaba aja veetmise suurema rahastamise vajadust. President Rüütel ütles, et vaatamata majanduslikult keerukale olukorrale tuleb senisest rohkem kaasa aidata noorte vaba aja sisustamisele, ja seda üle kogu riigi. Sportimise ja muude huvialade toetamine praegu on tegelikult kuritegevuse ennetamine.

President Rüütel lubas noortele poliitikutele mõelda Noorte ümarlaua loomisele Vabariigi Presidendi institutsiooni juures ning teatas soovist noorte vabaaja veetmisele riigipoolse toetuse leidmise teemat arutada ka tänasel kohtumisel rahandusminister Siim Kallasega.
18 Oktoober 2001
  Kommentaarid