Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Põllumajandusministeeriumi 32. nädala eelinfo

Põllumajandusministeerium

32. nädala eelinfo

08. - 14. august 2005ESMASPÄEV, 08. august8. ja 9. augustil toimub Altmõisa Külalistemajas Läänemaal nõustajate loodusliku mitmekesisuse alane koolitus, mille alateemaks on pool-looduslikud kooslused.

Koolituse korraldajaks on Ökoloogiliste Tehnoloogiate Keskus.

Põllumajandusministeeriumi poolt osalevad koolitusel Eike Lepmets ja Anne-Liisi Kermas maaelu arengu osakonnast
Koolitus on osalejatele tasuta, ettevõtmist toetavad Põllumajandusministeerium ja Euroopa Liit.

KOLMAPÄEV, 10. augustkell 9.00 on Harju Maaparandusbüroo saalis, (Tuleviku 3, Laagri) infopäev Riikliku arengukava toetusmeetme 3.4 "Integreeritud maaparandus" nõuete ja tingimuste tutvustuseks ettevõtjatele.
Infopäeva läbiviijaiks on Eesti Maaparandus- ja Veeühistute Keskliit ja Projekteerimisbüroo Maa ja Vesi AS ning see on osalejatele tasuta.kell 12.00 toimub Eesti Põllumajandus-Kaubanduskojas teraviljatootjate ja -töötlejate ümarlaud teemal Eesti rukki kasutamise ja kasvatamise võimalustest. Ümarlaual osaleb lisaks tootjate ja töötlejate esindajatele Põllumajandusministeeriumi asekantsler Andres Oopkaup.

Kontakt: Olav Kreen, 6009 349, olav.kreen@epkk.eekell 12.00 toimub Põllumajandusministeeriumi väikese saalis (Lai tn 39/41) pressikonverents, kus tutvustatakse Põllumajandusministeeriumi tellitud uuringut kalandussekstori info- ja teabevajadusest. Uuringu tulemusi tutvustavad Ester Tuiksoo (põllumajandusminister), Toomas Kevvai (asekantsler) ja Andrus Saar (Saar Polli juhataja).NELJAPÄEV, 11. augustkell 14.00 osaleb Põllumajandusministeeriumi maaelu- ja kalanduspoliitika asekantsler Toomas Kevvai Võrumaa Talupidajate Liidu poolt korraldatud seminaril "Põllumajanduse ja maaelu toetused 2007 - 2013" Seminar toimub Võrumaal, Sulbis. Seminari kavas on ettekanne "EL maaelu arengu määrus, aastateks 2007 - 2013" ja diskussioon teemadel: Mis muutub põllumajandustoetuste süsteemis alates 2007. aastast? Millised uued toetused lisanduvad? Kas olemasolevad toetused säilivad? ..

REEDE, 12. august


kell 11.00 osaleb põllumajandusminister Ester Tuiksoo Rõhu Katsekeskuses toimuval õppepäeval "Aiandusteaduselt tootjatele". Õppepäeval tehakse ettekanded teemadel: "Astelpaju katse", "Maasika väetuskatse", "Mustikas", "Nõrgakasvuliste alustel õunapuude katsed". Õppepäeva korraldavad Põllumajandusuuringute keskus, Eesti Põllumajandusülikool ja Kemira GrowHow. Õppepäev on huvilistele tasuta.

Täpsem info telefonil 518 8791 Madli Jalakas, Rõhu Katsekeskuse juhatajakell 15.00 toimub Paides EPKK nõukogu koosolek, kus valitakse nõukogu esimees ja aseesimehed, kuulatakse ära Brüsseli esindaja ettekanne ning arutatakse EPKK toimkondade töökavasid.Liina Lepik

Põllumajandusministeerium

Avalike suhete osakond

6256 110; 50 62 169

07 August 2005
  Kommentaarid