Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Hololei: Elektrienergia hinnatõusu mõjusid tuleks leevendada

Majandusminister Henrik Hololei arutab selle kuu lõpus elektri hinnapoliitikat kohtumisel Eesti Energia juhtkonnaga. Majandusminister kavatseb teha Eesti Energia juhtkonnale ettepaneku uurida võimalusi majanduslikult vähemkindlustatud perede vabastamiseks kavandatava igakuise 20-kroonise püsitasu maksmisest.

"Sotsiaalminister Eiki Nestor edastas mulle eile informatsiooni pensionäride, paljulapseliste perede ja teistesse toimetuleku seisukohalt riskirühmadesse kuuluvate inimeste hulga kohta," ütles Hololei.

"Loodan, et koostöös sotsiaalministeeriumi ja Eesti Energia juhtkonnaga on meil võimalik jõuda selliste lahendusteni, mis leevendavad tulevakevadist elektrienergia hinnatõusu mõju just neile, keda see kõige valusamalt puudutab"

"Vastavalt seadusele ei saa minister küll sekkuda Eesti Energia hinna kujunemise protsessi. Parim, mida ma teha saan, on juhtida tähelepanu hinnatõusu sotsiaalsetele mõjudele ja otsida koostöös võimalusi nende leevendamiseks " selgitas majandusminister.
23 Oktoober 2001
  Kommentaarid