Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Regionaalminister ja kultuuriminister allkirjastavad koostöölepingu

SISEMINISTEERIUM
Pressiteade nr 123
22.08.2005
Regionaalminister ja kultuuriminister allkirjastavad koostöölepingu

Homme, 23. augustil, allkirjastavad regionaalminister Jaan Õunapuu ja kultuuriminister Raivo Palmaru siseministeeriumi ja kultuuriministeeriumi vahelise koostöölepingu, mille eesmärk on tagada kahe ministeeriumi ühine tegutsemine maakondade tasakaalustatud arengu saavutamisel.

"Siseministeerium soovib selle aasta jooksul sõlmida koostöölepingud kõikide regionaalarengu seisukohalt oluliste haruministeeriumidega, et fikseerida maavalitsuste funktsioonid haruministeeriumide valitsemisalas. Sõlmitav koostööleping kultuuriministeeriumiga on esimene neist lepingutest," ütles Jaan Õunapuu.

Koostööleping sätestab kultuuriministeeriumi ja siseministeeriumi ühise tegutsemise põhimõtted kultuuriministeeriumi valitsemisalaga seonduvate maakondlike ülesannete täitmisel.

Lepingu tekstiga on võimalik tutvuda siseministeeriumi koduleheküljel www.sisemin.gov.ee valides kohaliku omavalitsuse ja regionaalhalduse osakonna menüüst jaotise "päevakajalist".

Lp. ajakirjanikud!

Olete oodatud koostöölepingu allkirjastamisele
homme, 23. augustil, kell 12.00
siseministeeriumi IV korruse saali.

Kärt Einlo
Pressinõunik
Siseministeerium
tel: 612 5034


Ave Toots-Erelt
avalike suhete nõunik
EV Kultuuriministeerium
6282 262
22 August 2005
  Kommentaarid