Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Kunda sadamas avatakse täna AS-i Baltic Tank vedel- ja puistekaupade terminalid

Pressiteade
25. august 2005


Kunda sadamas avatakse täna AS-i Baltic Tank vedel- ja puistekaupade terminalid


Täna kell 14.00 avatakse Kunda sadamas aktsiaseltsile Baltic Tank kuuluv spetsialiseeritud vedelkaupade terminal koos universaalse laohoonega puiste- ja paketeeritud kaupadele.

Vedelkaupade terminali planeeritud kogumahuks on 52 000 m³´ning selles asutakse käitlema Eesti tööstussektorile vajalikke kemikaale, toiduainete- ning loomasöödatööstuse tooraineid. Terminal on mõeldud nii toodete ekspordiks kui ka impordiks. Terminali teenindamiseks rajas Kunda sadam uue sadama territooriumi ja arendas infrastruktuuri.

Terminali operaatori AS Baltic Tank Soome emafirma Baltic Tank Oy põhitegevus on Soome keemia-, metsa-, metalli- ja toiduainetetööstuse teenindamine. Ettevõte on tegutsenud Soomes vedelkaupade käitlemise turul juba üle 25 aasta. Baltic Tank Oy on oma sektoris suurte kogemustega ettevõte, millel on Soomes üheksas sadamas vedelkaupade terminalid kogumahus 370 000 m3.Lisainformatsioon:

Aleksander Nikolajev
sadama direktor
tel: 32 29 955

http://www.knc.ee/

http://www.baltictank.com/index2.htm

25 August 2005
  Kommentaarid