Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
MAJANDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIMINISTEERIUMI 35. NÄDALA EELINFO

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi 35. nädala eelinfo

29.08.2005

ESMASPÄEV

Esmaspäeval, 29. augustil kohtub Hiinas koos president Arnold Rüütliga viibiv minister Edgar Savisaar Pekingis Hiina kommunikatsioonideminister Zhang Chunxiani ja Raudteedeministeeriumi aseminister Hu Yadongiga. Kohtumisel arutatakse väljavaateid Hiina kaupade jaotus- ja logistikakeskuste asutamiseks Eestis ning meie sadamate olukorda.

TEISIPÄEV

Teisipäeval, 30. augustil osaleb ministeeriumi transpordi ja transiidi teenindamise asekantsler Andres Tint Põhjamaade ja Balti riikide transpordiministrite kohtumisel, kus arutatakse muuhulgas Põhja ja Balti regiooni transpordiküsimuste koordineerimist.

KOLMAPÄEV

Kolmapäeval, 31. augustil toimub AS Saarte Liinid nõukogu. Päevakorras on operatiivset otsustamist vajavad juhtimisalased küsimused.

NELJAPÄEV

Neljapäeval, 1. septembril osaleb lennundus- ja merendusosakonna juhataja Margit Markus Euroopa Liidu Nõukogu merenduse töögrupis. Kõne all on Euroopa Meresõiduohutuse agentuuri (EMSA) eelarve muutmine seoses õlitõrje kohustuse panekuga EMSAle ja Rahvusvahelise Mereorganisatsiooni töö ühispositsioonide ettevalmistamises.

Neljapäeval, 1. septembril peaks valitsuses olema arutlusel lennupiirangute eelnõu.

Neljapäeval, 1. septembril peaks valitsuse istungil arutatama Eesti seisukohta Euroopa Parlamendi ja Euroopa Nõukogu ühistranspordi (bussiliiklus ja raudtee) korraldamise määruse eelnõu suhtes. Seda tutvustava ülevaate valmistas ette teede- ja raudteeosakonna juhataja Ain Tatter.

LENNUAMET

Pühapäeval, 4. septembril toimub lennundusveteranide ja lennuametnike ühine väljasõit Tartu Lennundusmuuseumi. Kohtumisel jagavad auväärsed veteranid meiega oma mälestusi ennesõjaaegsest lennundusest, kuid ka ühiselt arutame tänapäeva hetkeolukorda.

Jaana Saarik
Referent
peadirektori abi osalistes ülesannetes
Lennuamet
Tel. 694 96 76
Faks. 694 96 67
jaana.saarik@ecaa.ee

Lugupidamisega

Allan Kasesalu
Avalike suhete osakonna nõunik
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium
Tel: 625 64 28
E-post: allan.kasesalu@mkm.ee
29 August 2005
  Kommentaarid