Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
ETV PRESSITEADE: Eesti Televisiooni ja Eesti Raadio lasteportaal www.meieoma.ee võitis hõbehaamri

Eesti Televisiooni, Eesti Raadio ja Leo Expressi koostöös valminud interneti lasteportaal www.meieoma.ee võitis Riias 25. - 26. augustini toimunud Golden Hammeri reklaamikonkursil interaktiivse turunduse kategoorias hõbehaamri.

Läti Reklaamiassotsiatsiooni poolt läbi viidud rahvusvaheline reklaamifestival "Golden Hammer" oli järjekorras kuues. Festival on kuue aastaga kasvanud rahvusvaheliselt arvestatavaks reklaamitööstuse suursündmuseks, kus aja jooksul osalenud agentuure enam kui 20 riigist, Soomest Hispaaniani ja Saksamaast Jaapanini. Leo Expressi esitatud tööd olid parimad otse- ja interaktiivse turunduse kategooriates (PrintHouse postitus Soome turule ja ETV meieoma.ee internetikeskkond lastele). Hõbehaamer interaktiivse turunduse kategoorias tähendas ka kategooria võitu, kuna kuldhaamrit antud järgus välja ei antudki.

www.meieoma.ee eesmärk pakkuda eestikeelset arendavat ja loomingulist keskkonda, nõnda et see oleks lisaväärtus lasteprogrammile, mida ETVs ei ole veel soovitud mahus. www.meieoma.ee on portaal nagu vana pööningult toodud mänguasjade kast, mis on Buratino ja Mina ühine mängunurk. ETV turundusosakond alustas projekti arendamisega 2004. aasta kevadel ning sügisel liitus sellega Eesti Raadio. Graafiline ja tehniline lahendus on valminud Leo Expressis ning www.meieoma.ee disainer on Uku Nurk.

Toomas Luhats
ETV pressiesindaja
tel. 6284633, 5155005
e-mail: toomas.luhats@etv.ee
29 August 2005
  Kommentaarid