Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Vabatahtlikud muudavad maailma! ÜLESKUTSE

Vabatahtlikud muudavad maailma!


ÜLESKUTSE

6. september 2005

Eesti vabatahtlike tunnustamisüritus: märka ja esita tunnustamiseks oma lähikonnas tegutsevaid vabatahtlikke

Kas tead kedagi, kes käib eaka naabritädi eest poes või toob talle tuppa pliidipuid? Kas tunned tegusaid noori, kes korraldavad koolis ja mujal huvitavaid üritusi? Kas töötad koos mõne inimesega, kes käib hooldekodus, haiglas või vanglas, pakkudes seal viibivatele inimestele toetust? Tunned mõnda juristi, raamatupidajat või tõlki, kes aitab oma teadmistega neid, kes selliste oskuste eest maksta ei jõua?

On tuhandeid erinevaid võimalusi teha väikeseid ja suuri heategusid ning on tuhandeid inimesi meie seas, kes seda igapäevaselt teevad. Kõiki neid aktiivseid ja pühendunud isikuid seob ühine omadus – nad teevad oma tööd südamega ning ei küsi selle eest raha.

Meie sooviks on need inimesed üles leida ja tänada neid väärtusliku panuse eest.

Aita meil leida Sinu lähiümbruses tegutsevad vabatahtlikud. Nendeks võivad olla nii noored kui vanad, nii organisatsioonides tegutsevad vabatahtlikud kui ka need, kelle jaoks sõna vabatahtlikkus on võõras, kuid kelle teod räägivad iseenda eest ning tänu kellele on meie ümber palju rohkem õnnelikke ja naeratavaid inimesi.

Saada meile Sinu arvates sobiva kandidaadi lühikirjeldus ning lisa, miks just tema on see, keda peaks tänama pühendumuse eest.

Ootame Teie kandidaate Eesti vabatahtlike tunnustamisüritusele. Kandidaatide esitamise kohta leiad lisainformatsiooni: www.bapp.ee/kodanikuharidus <http://www.bapp.ee/kodanikuharidus>

Eesti vabatahtlike tunnustamisüritus toimub rahvusvahelise vabatahtlike päeva eelõhtul, 4. detsembril Estonia Kontserdisaalis piduliku tänuüritusena, kus antakse kuni sajale vabatahtlikule üle spetsiaalne rinnamärk ja tänukiri.

Lisainformatsioon:
Annika Remmel
Eesti vabatahtlike tunnustamisürituse initsiatiivgrupi liige
Avatud Eesti Fond
Balti-Ameerika Partnerlusprogramm
aremmel@oef.org.ee
www.bapp.ee/kodanikuharidus
6 313 791
07 September 2005
  Kommentaarid