Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Pressiteade: Riigi vedelkütusevaru suurendamiseks kuulutati välja konkurss

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi pressiteade

08.09.2005

Konkurss riigi vedelkütusevaru suurendamiseks

AS Eesti Vedelkütusevaru Agentuur kuulutas eile riigi vedelkütusevarude suurendamiseks välja esimese avaliku hanke, mis hõlmab 1100 tonni raske kütteõli ostmist ja hoiustamist.

Hanke maht on tänavu 600 ja järgmisel aastal 500 tonni.

Pakkumisel on osalema oodatud kõik kütuse ostu/müügi ja/või hoiustamisega tegelevad firma, kütuse hoiukohaks on Eesti Vabariigi territoorium.

Tänavu on plaanis korraldada veel kokku 9 hanget lennukipetrooli, bensiini ja diisli muretsemiseks ning hoiustamiseks nii Eestis kui ka Rootsis ja Taanis.

Eesti Vedelkütusevaru Agentuur (Estonian Oil Stockpiling Agency, lüh. OSPA) on Vabariigi Valitsuse poolt tänavu asutatud äriühing, mille peamiseks ülesandeks on tulenevalt liitumislepingust Euroopa Liiduga moodustada järk-järguliselt Eesti Vabariigi vedelkütusevaru, mis 2010. aasta 1. jaanuariks vastaks vähemalt 90 päeva keskmisele sisemaise tarbimise kogusele.

Eesti Vedelkütusevaru Agentuur on eraõiguslik juriidiline isik, mille kõik aktsiad kuuluvad riigile ning nende valitsejaks ja aktsionäri õiguste teostajaks on Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium.

Lisainformatsioon hanke kohta asub www.ospa.ee


Täiendav info:

Urmas Vahur
As Eesti Vedelkütusevaru Agentuuri juhataja
Tel: 66 00 900
E-post: urmas.vahur@ospa.ee
08 September 2005
  Kommentaarid